Pilski zespół futsalowy zaznał smaku porażki

KS Investa PZZ Futsal Powiat Pilski doznał porażki z KS Gniezno podczas swojego meczu w I Lidze Futsalu. Dla pilskich futsalowców każdy mecz jest kluczowy, gdyż obecnie zajmują przedostatnie miejsce w ligowej klasyfikacji. Jeśli do końca sezonu nie poprawią swojej pozycji, to spadną z ekstraklasy. Zespół chciał zdobyć cenne punkty w meczu u siebie z KS Gniezno. W pierwszej połowie udało się jednak strzelić tylko jedną bramkę, którą zdobył Wojciech Węgrzyn, zawodnik z Piły, który w tym sezonie gra w KS Gniezno.

Łukasz Tomaszewski zdobył wyrównanie na 1-1, 25 minut po zmianie stron. Drużyna przeciwna nie dawała jednak za wygraną i w 28 minucie ponownie bramkę zdobył Wojciech Węgrzyn. Losy meczu zostały przypieczętowane w 39 minucie, kiedy to bramkę zdobył Dawid Dymek. Pilzno przegrało mecz z Gnieznem wynikiem 1-3 (0-1) i pozostaje na 11 miejscu z dorobkiem zaledwie 9 punktów. Bonito Helios Białystok prowadzi z 17 punktami, a do rozegrania pozostały jeszcze cztery kolejki.