Nadnotecki Oddział "Sprawni-Razem" oraz SOSW im. Marii Grzegorzewskiej w Pile zorganizowali XVI Regionalny Turniej Bowlingowy

Prestiżowy turniej bowlingowy o nazwie „SPRAWNI-RAZEM”, do którego dołączył się już XVI raz, z sukcesem odbył się na torach Bowling Rodło. Wydarzenie to jest organizowane przez Nadnotecki Oddział Polskiego Towarzystwa Społeczno-Sportowego „Sprawni -Razem” oraz SOSW im. Marii Grzegorzewskiej w Pile. Turniej jest częścią cyklu powtarzających się imprez, które mają na celu promowanie aktywnego stylu życia i integrację społeczną.

Co roku turniej gromadzi uczniów ze specjalnych szkół i klas, a także z innych placówek edukacyjnych średniego szczebla. Atmosfera panująca na tych zawodach jest niezwykle pozytywna, pełna radości płynącej z rywalizacji sportowej i możliwości wspólnego spędzenia czasu.

W tym roku uczestnikami zmagania na kręgielni byli uczniowie z takich ośrodków jak SOSW im. Marii Grzegorzewskiej w Pile, ZSS w Gębicach, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Wągrowcu, WSCEiT Stara Łubianka, ZS Czarnków oraz Zespół Szkół Gastronomicznych w Pile.

Medale i dyplomy trafiły do rąk wszystkich uczestników, zaś najlepsi z nich otrzymali dodatkowo puchary. Gratulacje dla zawodników przekazał Kazimierz Sulima, pełniący funkcję etatowego członka Zarządu Powiatu oraz Daria Lubońska, również członek Zarządu Powiatu. Oboje podkreślili znakomitą zabawę i duże znaczenie tej inicjatywy, która jest kontynuowana już od wielu lat.