Zaproszenie do uczestnictwa w inspirującym pikniku „A co po szkole” kierowane jest do wszystkich klubów sportowych, szkółek, stowarzyszeń oraz organizacji pracujących z dziećmi i młodzieżą. To wyjątkowa okazja dla tych, którzy jeszcze nie zarejestrowali swojego udziału, aby dołączyć do tego bezpłatnego wydarzenia, które ma na celu zaprezentowanie szerokiej gamy lokalnych możliwości spędzania wolnego czasu przez uczniów.
Szczegóły dotyczące pikniku
Wydarzenie odbędzie się w malowniczym otoczeniu bulwarów przy ul. Dąbrowskiego, dokładnie na skateplazie, 29 sierpnia 2026 roku. Piknik rozpocznie się o godzinie 11:00 i potrwa do 13:00. Organizatorzy zachęcają wszystkich zainteresowanych do potwierdzenia swojego uczestnictwa do 8 lipca 2026 roku, aby zapewnić sobie miejsce na tym angażującym wydarzeniu.
Źródło: Urząd Miasta Piły
