Pod Piłą można kupić luksusową rezydencję. Zdjęcia wnętrz zachwycają!

Rezydencja zaprojektowana w typowym klasycznym stylu jest teraz do kupienia. Można przyjechać i obejrzeć wnętrze. Znajduje się niedaleko pod miastem Piła. Luksusowa wersja rezydencji została zachowana w typowym stylu retro, który przypomina początek 1970 i 1980 roku. Wnętrza zostały oczywiście wyposażone w typowe dla nas urządzenia elektroniczne, z których korzystamy obecnie. Jednak architekci postarali się o to, aby wnętrza zachowały estetyką typową dla budynków znanych z dawnych lat. Uważamy, że tak nietypowe posiadłości są rzadkością na rynku.

Każdy może zostać właścicielem tej pięknej rezydencji. Oczywiście pod warunkiem, że dysponujecie kwotą pięciu milionów złotych!

Wspomniany przez nas dom jest położony na ogromnej posiadłości, która łącznie liczy sobie ponad dziesięć hektarów. Wnętrze rezydencji wynosi około 245 metrów kwadratowych. Dla wielu osób zapewne byłoby to idealne życie z dala od zgiełku miasta. Nieruchomość została wystawiona na sprzedaż przez biuro nieruchomości znajdujące się w Pile. Można się z nimi skontaktować, aby przyjechać na miejsce i obejrzeć wnętrze tego ogromnego domu z bliska.