Rozwijająca się infrastruktura w regionie

Ostatnio mamy do czynienia z wieloma interesującymi otwarciami, które urozmaicają życie mieszkańców mniejszych miast. W Jarocinie nastąpiło wielkie otwarcie krytego lodowiska. Z kolei w Pile powstaje zupełnie nowy sklep Aldi. Z tej okazji wszyscy obywatele będą mogli skorzystać z licznych promocji i odbioru upominków wszelkiego rodzaju. To już drugi sklep spod szyldu Aldi, który otwiera się w Pile. Działa dokładnie od godziny 6 rano, 10 grudnia. Z okazji otwarcia mogliśmy napotkać promocje, które sięgały oszałamiających wartości, nawet 50 procent.

To jednak nie koniec wrażeń, ponieważ w dniu otwarcia w okolicy pojawił się foodtruck. Wszyscy mogli skorzystać nie tylko z dobrodziejstw nowego sklepu, ale także skosztowali ciekawych smaków kulinarnych. Niektórym szczęściarzom sklep rozdał również torby Aldi wypełnione ciekawymi upominkami sieciowymi. Sieć zadbała o solidne zaplecze pod względem infrastruktury. Przy samym sklepie znajduje się obszerny parking, który ułatwia wjazdy oraz wyjazdy wszystkim konsumentom. Na potrzeby nowej lokalizacji zatrudniono również kilkunastu nowych pracowników.

Jedna z najlepszych polskich bibliotek otwiera kolejną filię w Trzciance

Mowa o otwarciu długo wyczekiwanej biblioteki publicznej. Jest marką rozpoznawaną w całym naszym kraju. Zajęła pierwsze miejsce w rankingu bibliotek w województwie wielkopolskim. Biblioteka publiczna w centrum kultury nieustannie odnosi sukcesy marketingowe. Funkcjonuje już od 75 lat i nieustannie zdobywa wyróżnienia. Warto wspomnieć również o tym, że w ostatniej edycji konkursu, którą zwyciężyła trzcianecka biblioteka, brało udział ponad 800 różnych punktów. Dlatego nie mamy już wątpliwości co do tego, która biblioteka jest najlepszą filią w całej Wielkopolsce.

Pracownicy tej instytucji publicznej są bardzo zadowoleni, ponieważ jak sami mówią, cieszą się z docenienia wysiłków w ich pracy. Tym samym korzystając z okazji, przypominają o tym, że wysiłków wcale nie brakuje. Ostatni rok 2020 sparaliżował ich możliwości nie tylko finansowe, ale także podstawy działania. Nowa rzeczywistość wymusiła na bibliotece dynamiczne wdrożenie wielu nowych technologii. Udało im się prebrnąć przez ten trudny okres. Dziś są zadowoleni z sukcesu wypracowanego w pocie czoła.