Jedna z obywatelek Piły ukończyła ostatnio 100 lat

Mieszkanką Piły, która ukończyła 100 lat była Zenona Pazdej. Zgodnie z tym, co powiedziała podczas jej uroczystych urodzin, pomimo wieku nadal ma się bardzo dobrze. Oczywiście jak to w przypadku urodzin były kwiaty, tort i mnóstwo życzeń dla Pani Zenony, która dotrwała do tak sędziwego wieku. Jubilatkę postanowił jednak w tym roku zaskoczyć sam prezydent Piły. Ponieważ odwiedził jubilatkę w jej domu i wręczył jej bukiet kwiatów z okazji urodzin. Prezydent uznał, że okazja jest niezwykle wyjątkowa i niepowtarzalna, ponieważ jubilatka ukończyła okrągłe sto lat. Pani Zenona mieszka w Pile od 75 lat. Jak widać, jest wierna swojej miejscowości.

Pomimo tak sędziwego wieku nie narzeka na bóle, jest pełna energii i nadal cieszy się każdą chwilą. Pani Zenona radzi sobie z oporządzeniem mieszkania i wychodzi na spacery bez niczyjej pomocy. Chodzi również na zakupy. Pani Zenona ma łącznie czwórkę dzieci i aż 12 wnuków. To wspaniałe, że udało jej się dochować tak licznej rodziny w trakcie swojego życia.

Mimo wszystko można jej pozazdrościć nie tylko tego, ponieważ mało kto w wieku stu lat zachowuje się tak energicznie. Jej pogoda ducha i entuzjazm są wręcz zaraźliwe. Wszyscy dołączmy do życzeń dla Pani Zenony i życzmy jej kolejnych stu szczęśliwych lat.