Niewierna żona? Detektyw znajdzie dowody

Każdy związek ma swoje wzloty i upadki, jednakże nikt nie zasługuje na bycie zdradzanym. Osoby, które zdradzają, często nie chcą porzucać stałego związku, dlatego stale okłamują partnera. Samodzielne wykrycie zdrady nie jest proste, zwłaszcza jeśli nie mamy czasu na dokładne analizowanie sprawy – z pomocą przychodzi nam prywatny detektyw.

Jakie symptomy świadczą o zdradzie?

Początki niewierności partnerki często mogą zostać zupełnie niezauważone, zwłaszcza jeśli jesteśmy w długim związku. Z czasem jednak zauważamy, że żona coraz bardziej się od nas oddala i małżeństwo traci zupełnie sens. O zdradzie może świadczyć:

  • Brak ochoty na podejmowanie aktywności seksualnej,
  • Mniejsze zainteresowanie partnerem,
  • Coraz rzadsze komunikowanie się,
  • Wiadomości, maile oraz telefony od tajemniczych osób,
  • Większa dbałość o wygląd zewnętrzny,
  • Częste przebywanie poza domem,
  • Pogorszenie relacji rodzinnych.

Są to tylko przykładowe zmiany, które często świadczą o niewierności małżonki. Wielokrotnie zdarza się również, że uda nam się nakryć żonę na spotkaniu z kochankiem, jednak najczęściej słyszymy wtedy wymówki, iż jest to tylko przyjaciel. Nie chcemy nigdy oskarżać kogoś zbyt pochopnie, dlatego najlepiej jest mieć niezbite dowody na zdradę, które nie są łatwe do pozyskania. Osoba, która zdradza, doskonale wie, jak ukryć wszystko, co wskazuje na jej winę. Profesjonalny detektyw może pomóc rozwiązać problem braku dowodów.

Jak działają agencje detektywistyczne?

Profesjonalni detektywi, którzy pracują dla specjalnych agencji, mają wszechstronne doświadczenie w wykrywaniu dowodów na zdradę. Specjaliści doskonale wiedzą, w jaki sposób działają osoby niewierne, ponieważ mieli do czynienia z ogromną ilością takich spraw. Przykładowo Agencja Focus zatrudnia detektywów, którzy są do dyspozycji klientów 24/7, dzięki czemu mogą poszukiwać dowodów na zdradę o każdej porze dnia i nocy. Gdy my jesteśmy w pracy, oni ciągle mają oko na osobę podejrzewaną o zdradę. Doświadczony detektyw może już po krótkim wywiadzie ocenić, czy mamy o co się martwić, a potem pozostaje już udokumentowanie niewierności partnerki.

Detektywi posługują się ogromną liczbą sprzętów, które ułatwiają odkrywanie prawdy. Specjalistom uda się odzyskać usunięte wiadomości, czy udokumentować zdradę na zdjęciach lub filmach. Co więcej, detektyw poprzez obserwację wykrywa wszelkie nietypowe zachowania, dzięki czemu niemalże od razu wiadomo, czy nasze podejrzenia faktycznie są uzasadnione.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy detektywa?

Nie chcemy trwać w związku, w którym jedna ze stron pozostaje niewierna. Gdy nasza relacja z partnerem jest niezobowiązująca, wówczas nie ma większych trudności z zakończeniem znajomości, jeśli coś wydaje nam się podejrzane. Większy problem pojawia się, gdy związek jest małżeństwem. Zdrada bowiem jest uzasadnieniem dla wytoczenia powództwa o rozwód z orzekaniem o wyłącznej winie jednego z małżonków.

Rozwód z orzekaniem o winie zakłada przeprowadzenie postępowania dowodowego, które faktycznie potwierdzi istnienie winy jednego z małżonków w trwałym i zupełnym rozkładzie pożycia małżeńskiego. Dostarczenie dowodów potwierdzających zdradę jest niezbędne, zatem przydadzą nam się wszelkiego rodzaju zdjęcia, nagrania, czy wiadomości – wszystkie te dowody z łatwością zdobędzie i zabezpieczy detektyw. Co więcej, prywatny detektyw może zostać świadkiem w procesie rozwodowym i składać zeznania obciążające niewierną małżonkę.

Ciągłe życie w niewiedzy nie jest przyjemne i skutecznie pogarsza nasze samopoczucie. Im szybciej dowiemy się, czy żona dopuszcza się zdrady, tym prędzej zakończymy związek małżeński, który nie ma prawa istnieć.