Popularna grupa medyczna American Hear of Poland obejmuje opiekę nad szpitalem w Pile – nadchodzą liczne zmiany dla pacjentów

American Heart of Poland oficjalnie rozpocznie działanie pomocowe wraz ze szpitalem w Pile. Będą świadczyli usługi kardiologiczne na wysokim poziomie. Przez następne 10 lat grupa będzie wspierała opiekę nad pacjentami trafiającymi do szpitala na pilskich oddziałach. Liczymy na owocną współpracę ze szpitalem pilskim. W trakcie tej dekady plan jest taki, aby postawić na intensywny rozwój i zwiększyć nie tylko wydajność, ale także samą jakość świadczenia usług kardiologicznych w szpitalu znajdującym się w Pile.

Inwestycja rozpocznie się od zmodernizowania oddziału kardiologii. Dzięki temu lekarze oraz reszta personelu będą mieli możliwości, aby świadczyć usługi na wyższym poziomie. Za pośrednictwem pieniędzy pochodzących z inwestycji, spodziewamy się tego, że szpital otworzy dwa nowe pokoje pracownicze świadczące usługi z zakresu hermodynamiki. Dodatkowe pieniądze sprawią także, że szpital będzie mógł przygotować więcej miejsc dla pacjentów. Jest to palący problem, ponieważ szpital w Pile bardzo często zmaga się z problemami dotyczącymi braku możliwości przyjmowania większej ilości chorych na oddział. Zgodnie z najnowszymi informacjami, wkrótce te problemy zostaną zażegnane.

Jednak nie tylko Piła rozwija świadczenie swoich usług medycznych. Wkrótce obok szpitala w Oławie pojawi się wóz przeznaczony do badania osteoporozy. https://olawainfo.pl/2022/07/przy-szpitalu-stanie-woz-do-badania-osteoporozy/.

Szpital rozwinie się na tyle, że będzie dysponował rozbudowanym oddziałem kardiologicznym, składającym się z dziesięcioma łóżkami przeznaczonymi do intensywnej terapii

Grupa American Heart of Poland realizuje teraz swój plan w Pile. Mają oni na celu dotrzeć z zaawansowanymi usługami kardiologicznymi w jak największej części naszego kraju. Jak do tej pory udaje im się podołać zadaniom, jednak trzeba zaznaczyć, że rozwój niektórych lokalizacji nie należy do najprostszych, dlatego wymaga całkiem sporo czasu i poświęcenia. Zazwyczaj okazuje się, że brakuje podstaw w postaci funduszy, co nie tylko zmniejsza ilość miejsc dla chorych, ale także ogranicza sprzęt, który można zakupić i personel, który można wynająć.

Grupa rozwinęła się jednak na tyle, że operuje już całym jednym szpitalem pod patronatem Matki Teresy z Kalkuty. Mają w planach rozwinąć swój patronat na znacznie większą ilość lokalizacji w całej Polsce. Ich najważniejszym celem jest wprowadzanie profesjonalnej kardiologii do jak największej ilości placówek, aby zwiększyć szanse na przeżycie osób z problemami sercowymi. Z punktu widzenia pacjentów, możemy liczyć na to, że dzięki współpracy szpitala w Pile z grupą, wkrótce może znacząco podnieść się standard usług.W trakcie swojej misji zadeklarowali się zainwestować przynajmniej 10 milionów złotych.