Uroczyście rozpoczęto rok szkolny 2023/24 w Szkole Podstawowej nr 11 im. Królowej Jadwigi w Pile

Za nami okres letnich wakacji, który tym razem był nieco dłuższy niż zazwyczaj. Pierwsze dni września nadal były przeznaczone na odpoczynek. Jednak nadszedł moment, kiedy uczniowie musieli powrócić do obowiązków szkolnych.

Nauka została wznowiona uroczyście w Szkole Podstawowej nr 11 im. Królowej Jadwigi w Pile. Uczestnikami tego wydarzenia byli uczniowie klas od pierwszej do trzeciej oraz od piątej do siódmej, a także ich rodzice i opiekunowie.

Podczas ceremonii inaugurującej nowy rok szkolny, Aleksandra Goldstein, dyrektor szkoły, wygłosiła podziękowania dla wszystkich, którzy w okresie wakacyjnym pracowali na rzecz remontu placówki. Zwróciła się również do uczniów z życzeniami owocnej nauki.

Na zebraniu społeczności szkolnej swoją obecność zaakcentowali uczniowie pierwszych klas. Tradycyjnie podczas uroczystości nie zabrakło występów artystycznych przygotowanych przez uczniów. Po zakończeniu formalnej części dzieci przeszły do swoich sal lekcyjnych na inauguracyjne spotkanie nowego roku szkolnego.