W Pile zagra jeden z najbardziej intrygujących polskich zespołów – Nocny Kochanek

Nocny Kochanej jest zespołem muzycznym, który ostatnio podbił Jarocin. Teraz zamierzają dokonać ekspansji muzycznej na terenie Piły! Zorganizowali koncert, który odbędzie się w sobotę. Dokładnie 23 października. Spotkacie ich w klubie muzycznym o nazwie Barka. Zgodnie z informacjami, które uzyskaliśmy ostatnio od managera, dowiadujemy się, że nadal można kupić bilety na występ. Co więcej, w tym samym miejscu w cenie biletu otrzymacie występ zespołu Bruklin. Zagrają jako support poprzedzający główny koncert. Wyjdą na scenę o 19. Z kolei zespół Nocny Kochanek pojawi się na podium mniej więcej o 20:15.

Pamiętajcie, że na koncert dzieci do 10 roku życia wchodzą za darmo. Muszą jednak być w asyście jednego z rodziców, który przypilnuje malucha. Bilety dostępne są jeszcze w sprzedaży online. Jeśli zależy wam na tym, aby pojawić się na koncercie, skontaktujcie się z klubem Barka. Po koncercie zespołu odbędzie się tradycyjne afterparty. Członkowie Nocnego Kochanku mówią, że nie pożałujecie aftera!

Seria koncertów i stosunkowo udana trasa Nocnego Kochanka

Nocny Kochanek uznaje swoją trasę koncertową za niezwykle udaną. Uważają, że doskonale sprawdzili się podczas tak wyczerpującej podróży po większej części Polski. Za pośrednictwem aktualnych koncertów promują swój album pod tytułem Stosunki Międzynarodowe. Głównym celem tego albumu jest to, aby słuchacze skupili swoją uwagę przede wszystkim na tekstach wygłaszanych przez artystów. Na płycie fani zespołu znajdą brzmienia rockowe oraz heavy metalowe. Warstwa liryczna doskonale odpowiada oczekiwaniom postawionym wobec Nocnego Kochanka.

Jak zawsze teksty zostały przez nich zorganizowane w taki sposób, aby nadawały komiczny wydźwięk problemom, które poruszają. Ich muzyka ma niezwykle specyficzny humor. Jednak ja widać, podobają się wielu osobom. Jeżeli przypadli do gustu również Tobie, zaopatrz się w bilety na ich koncert, który odbędzie się w Pile. Zespół czerpie mocno z kultury heavy metalu, jednak ich teksty mają za zadanie stanowić pewnego rodzaju parodie najpopularniejszych utworów. Dlatego świetnie wkomponują się w plan fanów muzyki szukających albumów, które poprawiają nastrój.