Śmiertelny wypadek na DK 11

Na drodze DK11 w okolicy Piły doszło do wypadku, który niestety zakończył się tragedią. Jeden z uczestników tego zdarzenia zmarł. Pomiędzy Piłą i Ługami ciężarówka zderzyła się z busem. Miało to miejsce około godziny 15 dokładnie 21 kwietnia. Doszło wówczas do czołowego zderzenia busa z ciężarówką. Niestety uczestnikom nie dało się już pomóc. Skutki były tragiczne. Policjanci znajdujący się na miejscu poinformowali prasę o ofiarach śmiertelnych. Ze względu na poważne zniszczenia, do których doszło podczas zderzenia, droga zostanie na pewien czas zablokowana. Policja wyznaczyła specjalny objazd przez miejscowość Stobno. Tymczasem policjanci proszą o to, aby kierowcy uważali w szczególności na ciasnych, wąskich drogach.

Nie był to niestety jedyny nieszczęsny wypadek w tym miesiącu. Młody kierowca w wieku 20 lat potrącił rowerzystę ze skutkiem śmiertelnym. Ofiarą był 55-letni mężczyzna. Zginął na miejscu podczas zderzenia z samochodem. Do sytuacji doszło na prostym odcinku drogi. Niestety służby ratunkowe nie mogły już pomóc mężczyźnie, który przejeżdżał na rowerze. Sytuacja była niezwykle zagmatwana, ponieważ jak ustalili funkcjonariusze policji pracujący nad tą sprawą, rowerzysta nie posiadał odblasków oraz świateł w swoim pojeździe, z kolei młody kierowca nie miał prawa jazdy.

Kolejne zdarzenie zakończone wypadkiem, o którym możecie przeczytać na sąsiednim portalu, miało miejsce w Chorzowie https://www.echorzow.pl/policyjny-poscig-na-terenie-chorzowa-zakonczyl-sie-wypadkiem/.

Kolejny śmiertelny wypadek na DK10, tym razem osobówka zderzyła się z ciężarówką

Samochód osobowy na drodze DK10 w okolicy Piły zderzył się z ciężarówką. Niestety wypadek zakończył się ofiarą śmiertelną. W wypadku łącznie brały udział cztery osoby. Jedna z nich nie żyje, a pozostałe trzy są w bardzo ciężkim stanie. Nie wiadomo jeszcze, czy z tego wyjdą. Doszło do wypadku drogowego, gdzie pojazd osobowy wypadł ze swojego pasa i zderzył się z dużą ciężarówką. Groźne zderzenie niestety zakończyło się tragedią. Ze względu na okoliczne zniszczenia służby porządkowe zamknęły drogę i pracują nas usunięciem wszystkich uszkodzeń.