Policjanci w Trzciance złapali młodego mężczyznę, który jednego dnia dokonał trzech kradzieży

Mężczyzna, który był nastawiony na kryminalne wrażenia, teraz będzie musiał odpowiedzieć za wszystkie występki przed sądem. Ponieważ policjantom z Trzcianki udało się przyłapać na gorącym uczynku młodego mężczyznę, który jednego dnia dopuścił się aż trzech kradzieży w różnych miejscach. Wszystkie wydarzenia miały miejsce na terenie miasta. Po przyłapaniu mężczyzny okazało się, że za stworzenie problemów odpowiada młody chłopak w wieku 21 lat. Kradzieży, dokonał w kilku miejscach. Przywłaszczył sobie rower, napadł na lokal gastronomiczny, opróżniał kasy fiskalne z pieniędzy i kradł towary z półek. Łącznie ofiary wyceniły swoje starty na ponad siedem tysięcy złotych.

Jeżeli interesują was popularne interwencje policyjne, zapraszamy do przeczytania o kradzieżach i włamaniach w biurach PiS https://foliarz.pl/wlamanie-i-kradziez-ulotek-z-biura-pis-sprawcy-byli-pijani/.

Policjanci z Trzcianki otrzymali zgłoszenie dotyczące kradzieży w jednym z lokali gastronomicznych

Policjanci z Trzcianki zareagowali bardzo szybko, gdy tylko dowiedzieli się, że miało miejsce włamanie do lokali gastronomicznych, a sprawca nie tylko okradał kasy fiskalne, ale także przywłaszczał sobie sprzęt z półek. Funkcjonariusze policji zbadali na miejscu sytuację i udało im się ustalić, że do wszystkich kradzieży doszło najprawdopodobniej wtedy, gdy sprawca wykorzystał chwilową nieuwagę pracownika sklepu. Młody mężczyzna, który obrabował lokal gastronomiczny, wyjął z kasetki niemal dwa tysiące złotych. Oprócz tego zabrał trochę sprzętu, który prawdopodobnie chciał sprzedać.

Mundurowym udało się ustalić, że sprawca zdarzenia był mężczyzną mieszkającym w Trzciance. Jest to młody chłopak w wieku 21 lat. To jednak nie wszystko. W okolicy doprowadził do jeszcze większego zamieszania, ponieważ zanim trafił jeszcze do lokalu gastronomicznego, który okradł, okazało się, że młody mężczyzna ukradł również rower. Z kolei było to poważne przestępstwo, ponieważ model roweru, który skradł, był wart ponad 5000 złotych. Po zatrzymaniu młodego mężczyzny o jego losach zadecyduje sąd.