Policja interweniowała podczas wypadku – sprawca był pod wpływem alkoholu i narkotyków

Mężczyzna, który prowadził samochód pod wpływem alkoholu i narkotyków doprowadził do poważnego wypadku. Interweniowała policja z komendy miejskiej w Pile. Kiedy dokonali rewizji w jego domu, okazało się, że sprawca przestępstwa miał w mieszkaniu marihuanę. Kierowcą był mężczyzna w wieku 24 lat. Postanowił napić się alkoholu i spożyć nielegalne środki odurzające, zanim zasiadł za kierownicą swojego samochodu.

Na tym wszystkim się nie skończyło, ponieważ funkcjonariusze znaleźli w jego mieszkaniu kolejne substancje odurzające, które są niezgodne z naszym prawem. Pilska policja wkrótce przekazała kolejne szczegóły dotyczące tego niebezpiecznego zdarzenia, aby obywatele mieli pogląd na sytuację związaną z wypadkiem. Mężczyzna, który kierował samochodem pod wpływem narkotyków, zjechał z prostej drogi i uderzył w pobliski budynek.

Na szczęście na chodniku, na który wpadł, nie znajdowali się przechodnie, którzy mogliby zostać potrąceni przez mężczyznę. Jedyne szkody, które wyrządził to zdemolowanie mienia publicznego podczas uderzenia w budynek i przejechania przez drogę oddzielającą chodnik od ulicy. Kiedy policja przyjechała na miejsce, aby zająć się sprawą, mężczyzna zaczął tłumaczyć, że był on zmęczony po nieprzespanej nocy. Zasnął za kierownicą i uderzył w budynek. Policja nie uwierzyła jego wyjaśnieniom i postanowili sprawdzić trzeźwość kierowcy. Zgodnie z ich przypuszczeniami zażywał on alkohol. Wkrótce tester wykazał również, że oprócz alkoholu spożył narkotyki.

Wstępne badania na obecność środków odurzających wykazało, że mężczyzna spożywał marihuanę, jak i amfetaminę. Teraz młody mężczyzna będzie musiał odpowiedzieć przed sądem za spowodowanie kolizji oraz prowadzenie pojazdu mechanicznego pod wpływem alkoholu, oraz nielegalnych środków odurzających.