Coraz więcej groźnych wypadków w regionie

W naszej okolicy doszło do kilku najbardziej katastrofalnych wypadków, między innymi w Pile i Złotowie. Najważniejsze to zachować ostrożność podczas jazdy i przestrzegać przepisów ruchu drogowego. Obejrzyjcie zdjęcia w naszej galerii, a przekonacie się, że nie warto ryzykować, bo życie ma się tylko jedno. Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Złotowie, po zderzeniu śmierć na miejscu poniosła 22-letnia mieszkanka Kościana, a 22-letni motorniczy z krytycznymi ranami został przetransportowany do szpitala w Złotowie.

Około godziny 7 rano w Lotyniu doszło do wypadku. Kierujący samochodem marki Skoda Octavia, 66-letni mieszkaniec Złotowa, który trawersował od strony Szczecinka, na zakręcie drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z nadjeżdżającym z przeciwka Fordem Fiestą.

W wyniku uderzenia 30-letnia pasażerka forda zginęła, natomiast kierowca z niewielkimi obrażeniami został przewieziony do szpitala w Szczecinku. Następnie kierowca Skody został poddany badaniu na zawartość alkoholu, które wykazało odczyt 1,30 promila i trafił do aresztu.

Informację o tym przekazali złotowscy policjanci.