Odwołanie koncertu Michała Bajora w Pile z powodu problemów zdrowotnych artysty

Nieoczekiwane wydarzenia spowodowały, że planowany koncert Michała Bajora w Pile musiał zostać odwołany. Artysta, który miał zaśpiewać dla swoich fanów w sobotę, nie był w stanie wystąpić z powodu nagłego pogorszenia stanu zdrowia. Tym samym, wszystkie plany koncertowe musiały zostać zawieszone, a entuzjaści muzyki Bajora zmuszeni do zmiany swoich planów.

Jednakże, bilety na koncert nie straciły ważności. Wydarzenie zostało jedynie przesunięte na inny termin. Nowa data koncertu to 9 czerwca o godzinie 18:00. Wszystko odbędzie się w Regionalnym Centrum Kultury w Pile, zgodnie z pierwotnymi planami.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Michał Bajor miał wykorzystać swój występ w Pile do promocji swojego najnowszego albumu „No, a ja?”. Jest to płyta pełna starych przebojów w nowych aranżacjach, które przez lata były mocno oczekiwane przez jego publiczność. Na albumie można również znaleźć pięć nowych utworów autorstwa Bajora. To pierwszy raz, kiedy artysta zdecydował się na samodzielne napisanie tekstów do piosenek – trzy z nich wyszły spod jego pióra. Ponadto, na płycie znajduje się utwór, do którego Bajor skomponował muzykę na tekst Wojciecha Młynarskiego oraz kompozycja, dla której słowa napisał Artur Andrus.