51-letni mężczyzna potrącony przez pojazd dostawczy na al. Wojska Polskiego

Nieopodal skrzyżowania al. Wojska Polskiego z ul. Walecznych, w bliskiej odległości od przystanku autobusowego, miało miejsce zdarzenie drogowe. Jego ofiarą padł 51-letni przechodzień, który musiał zostać przetransportowany do placówki szpitalnej.

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez rzecznika prasowego pilskiej policji, sierż. szt. Wojciecha Zeszota, incydent rozegrał się około godziny 9:20. Pieszy, którego wiek wynosi 51 lat, został uderzony przez kierowcę samochodu dostawczego marki Iveco. Za kierownicą pojazdu siedział 64-letni mieszkaniec Bydgoszczy. Poszkodowany mężczyzna, z poważnymi urazami głowy i klatki piersiowej, został natychmiast przewieziony do najbliższego szpitala.

Ciekawym aspektem tego przypadku jest brak świadków zdarzenia. Dodatkowo, zgromadzone informacje wskazują na to, że sprawca oraz poszkodowany przedstawiają sprzeczne relacje dotyczące incydentu. Ofiara utrzymuje, iż potrącenie miało miejsce na przejściu dla pieszych. Śledztwo w tej sprawie prowadzi obecnie policja, która stara się ustalić rzeczywiste okoliczności zdarzenia.