Tragiczne zdarzenie w Pile: Kobieta wypadła z okna bloku i zmarła

W bloku mieszkalnym znajdującym się przy ulicy Malczewskiego w Pile miało miejsce szokujące wydarzenie. 58-letnia mieszkanka tego budynku wypadła przez okno. Niestety, obrażenia, które odniosła były tak poważne, że doprowadziły do jej śmierci.

Do tej nieszczęśliwej sytuacji doszło około 18:00. Inna kobieta, również mieszkająca w tym samym bloku, zauważyła na ziemi leżące ciało i natychmiast zadzwoniła na numer alarmowy straży pożarnej. Na miejsce natychmiast wysłano jednostkę strażacką oraz ekipę medyczną ze szpitala.

Niefortunna kobieta nie wykazywała żadnych oznak życia. To jednak nie powstrzymało ratowników, którzy przez ponad pół godziny podejmowali desperackie próby resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Niestety, pomimo ich heroicznej walki o jej życie, nie udało się jej uratować.

Na miejscu zdarzenia lekarze stwierdzili zgon ofiary. Z nieoficjalnych źródeł dowiedzieliśmy się, że tragicznie zmarła kobieta była mieszkańcem tego konkretnego bloku i to z okna swojego własnego mieszkania wypadła. Śledztwo w sprawie tej tragedii prowadzi policja w Pile pod nadzorem prokuratury. Nie można wykluczyć, że mogło to być samobójstwo.